MICHAŁ I KASIA - Bieruń, Chełm Śląski, Oświęcim

0 Komentarzyreportaż ślubny, zdjęcia ślubne
Ostatni mój wpis ściągnął prawdziwą burzę. Zaczęły do mnie pisać przeróżne osoby z różnymi informacjami, również po to by potwierdzić to co napisałam. Postanowiłam , że częsciej będę się tu uzewnętrzniać niekoniecznie fotograficznie i mam pomysł na serię wpisów:)
Do rzeczy!
Dziś na "tapecie" Michał i Kasia!
Kasia to bardzo urocza dziewczyna o przepięknej twarzy !
Michał może nie ma urody supermodela ale właśnie to czyni go w moich oczach bardzo interesującym. Człowiek- Energia, każdy kto go zna na pewno to przyzna. Gdyby go ubrać w niebieską sukienkę, mógłby z powodzeniem dorównać Elsie z bajki "KRAINA LODU", idealnie pasują do niego słowa piosenki : " MAM TĘ MOC!!!! MAM TĘ MOOOOC!!!!"
Już w momencie pierwszego kontaktu z Michałem, kontaktu mailowego , zupełnie przypadkiem dowiedziałam się, że Michał to kolega ze studiów mojej młodszej siostry, oczywiście przekazałam jemu wiadomość i od tego momentu dalsza relacja była mniej oficjalna. To nie wszystko jednak. Kiedy przyjechałam na przygotowania do jego rodzinnego domu, otworzyła drzwi mama (Michała oczywiście) , miałam wrażenie, że znam tę twarz , że na pewno gdzieś widziałam, mimo, ze zdawałoby się to nieprawdopodobne biorąc pod uwagę raczej odległe miejsce zamieszkania. Szybko się wszystko wyjaśniło- tak, znamy się! Kilka lat temu spotkaliśmy się na jednym ślubie! Para, którą wtedy fotografowałam również będzie tu obecna:)
Myślę, ze każdy fotograf ślubny przyzna, że inaczej fotografuje się ślub, na którym są znajome twarze, z pewnością bardziej na luzie.
Ciekawostka z tego dnia: w tym samym dniu prócz Michała , z jego ulicy brały ślub jeszcze dwie osoby, bez zastanowienia Pan Młody poszedł zrobić tzw " bramę":)
Miejsce wesela to Dom Weselny Artur znajduje się on w Oświęcimiu. Piszę o tym dlatego, ponieważ jak najbardziej jest to sala weselna fotogeniczna , z przemiłą obsługą a również na jedzenie nie ma co narzekać!
Zapraszam na fotorelację w skróconej wersji, po więcej zdjęć proszę zgłaszać się do samych Młodych, którzy otrzymają lada chwila link do całej galerii w tzw. strefie klienta z hasłem.