FOTONATA - studio fotograficzne

Przyszła pora na to by pokazać Wam moje miejsce pracy.  Czas na to by rozwinąć skrzydła i zwiększyć własne możliwości. Czas na wszystko to, co nie było dotąd możliwe.
Przejscie z prowadzenia firmy we własnym domu do wynajętego pomieszczenia na terenie miasta uważam za jeden z lepszych kroków w historii mojej pracy i to nie tylko ze wzgledu na możliwości ale również na jakość życia , szczególnie prywatnego.
Po wielu miesiącach pracy nad tym, by MOJE miejsce było w 100% MOJE  , mogę powiedzieć, że czuję się tu jak w domu.  Jestem gotowa na to by pokazać szerszemu gronu te moje cztery ściany i serdecznie Was do siebie zaprosić.
Może w końcu skończy się czas, kojarzenia mnie tylko z fotografią ślubną, ponieważ mam Wam do zaoferowania teraz o wiele, wiele więcej.
Zrobicie u nas : zdjęcia do dokumentów, wszelkiego rodzaju sesje ( oddawane często jeszcze w ten sam dzień), wydruki wielkoformatowe a także wywołacie zdjecia w każdym rozmiarze na poczekaniu , korzystając z własnego stanowiska komputerowego i specjalnie sprowadzonego dla Was włoskiego programu.
Najwazniejsze jednak jest to, że poczujecie się tu jak w domu a atmosfera tego miejsca Wam się udzieli. Myślę, że będziecie tu już wracać zawsze kiedy zajdzie taka potrzeba.

Do tego by wnętrze cieszyło oko , ogromnie zasłużyła się :
-Linda Skrzyńska , która zadbała o cały wizerunek pomieszczenia:)
-Pracownia UcieSZYCIE , w osobach Justynki i Kasi, które włożyły wiele trudu w ostateczny wizerunek studia, przysyłajac mi ogromną paczkę z ręcznie szytymi zabawkami.
Bardzo Wam dziękuję Dziewczyny!
Teraz już nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć:
ZAPRASZAM!