JUBILEUSZ 40-LECIA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO

0 Komentarzyciekawe projekty, inne
Jakiś czas temu poproszono mnie o wykonanie zdjęć w Zespole Szkół nr 6 w Jastrzębiu Zdroju. Nigdy w tej szkole nie byłam i szłam w zasadzie nie nastawiając się nad tym co zobaczę. Przecież szkoła to szkoła! Korytarz, sale lekcyjne  i uczniowie, jak wszędzie. Jakie było moje zdziwienie gdy już po przekroczeniu progu rozejrzałam się a moim oczom ukazał się zadbany, kolorowy korytarz. Im dalej szłam tym bardziej otwierałam oczy ze zdumienia. Trochę niepewnie weszłam do sekretariatu a stamtąd do gabinetu dyrektora. Niepewnie, bo mimo to, że mam swoje lata , słowo dyrektor sprawia , że człowiek po prostu sztywnieje:)
Pan Dyrektor okazał się bardzo otwartą i serdeczną osobą a utwierdziłam się jeszcze bardziej w tym przekonaniu gdy przyjechałam już na umówioną sesję zdjęciową. Podczas tego właśnie dnia fotografowałam wielu pracowników szkoły, robiłam zdjęcia klas ( obłędne!!!) a także miałam okazję zobaczyć ogromną ilośc dyplomów , które zdobyła szkoła na przeróżnych konkursach np w Malezji , Brukseli czy też Korei.
W takiej szkole , z takimi nauczycielami uczyć się, to na pewno ogromna przyjemność!!!
A dziś przedstawię Wam kilka wybranych zdjęć z dużej uroczystości tej właśnie szkoły. Właśnie w tym roku szkoła obchodzi 40-lecie istnienia. Co mam powiedzieć? Wszystko przygotowane na najwyższym poziomie!!! Zobaczcie sami!