Z ŻYCIA SZKOŁY:) - ZSnr6

0 Komentarzyciekawe projekty, inne
Z Zespołem Szkół nr 6 im Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu mogliście już zapoznać się u mnie kilka postów temu. Wtedy pokazałam Wam zdjęcia z niewątpliwie ważnego wydarzenia szkoły jakim jest Jubileusz 40-lecia istnienia, tym razem jednak będzie coś innego.
Wykonałam reportaż z tego co działo się na lekcjach i bardzo chciałabym się z Wami tym podzielić.
Dziś miałam przyjemność zobaczyć na własne oczy wynalazki, którymi uczniowie technikum zawojowali świat w roku 2015. Wynalazki, które zostały nagrodzone w większosci złotymi medalami w przeróżnych miejscach tj. Japonia , Rumunia, Francja, Rosja, Tajwan, Belgia, Wielka Brytania, Malezja, Szwajcaria, Korea- prawda, że imponujące? Ten rok z pewnościa również będzie owocny.
Kilka dni temu portal edukacyjny Perspektywy ogłosił Ogólnopolski Ranking Techników i jestem dumna z tego, że akurat w moim mieście jest szkoła, która znajduje się  na samym szczycie listy , w naszym województwie, a na dwunastym miejscu w całej Polsce.
Zapraszam do wybranych zdjęć szkoły a na sam koniec zobaczycie osobę, która zarządza placówką. To Dyrektor Jerzy Maduzia.