Słodkie Maluchy:)

0 Komentarzyportret, sesja dziecięca, sesja rodzinna
Za tydzień rozpoczynam sezon ślubny a to znaczy, że z sesjami innymi niż ślubne może być problem. Będzie bardzo ciężko się umówić a i ceny okresowo podrosną, dlatego też chętne osoby zachęcam do zgłaszania się jak najszybciej. Uzbierało się troszkę nowych zdjęć dzieciaczków dlatego tez zdecydowałam się zrobić nowy wpis. Pokażę Wam dziś zdjęcia z trzech sesji: Bartka, Martynki i jej siostry, oraz Hani i jej rodziców-osób szczególnie mi bliskich. Mały Bartłomiej przyjechał do mnie tylko z mamą. Skończył dopiero rok a jak się okazało to niezły "kawal chłopa".Dawno nie robiłam zdjęć tak spokojnemu dziecku, bardzo milo wspominam tę sesję.
Początki sesji Martynki wskazywały na to, że będzie trudno. To mała, niesamowicie żywiołowa dziewczynka, która niewiarygodnie szybko z uśmiechu wpadała w rozpacz:) Dzięki współpracy z mamą, ciocią i siostrą Martynki sesja zakończyła się pomyślnie.
Rodzice Hani to moi wieloletni Przyjaciele, fotografowałam ich ślub, pierwsze miesiące Hani jeszcze w brzuszku, teraz nadarzyła się okazja by sfotografować całą trójkę. Sesja w bardzo ciężkich warunkach, wprawdzie mała Hania była bardzo grzeczna, ale latały po domu jeszcze dwa moje własne huragany w trakcie ...