HORTEX i FOTONATOR na MAJORCE :)

0 Komentarzyciekawe projekty, inne, za granicą
Majorka... to moja pierwsza wizyta na tej wyspie. Miejsce, które zauroczyło mnie od pierwszego wejrzenia!
Nie tylko sama Palma de Mallorca ile miasteczka, przez które przejeżdżaliśmy by dotrzeć do punktu docelowego - miejsca zdjęć. Miejsce zdjęć natomiast to wprost uroczy zakątek, w którym mogłabym spędzić resztę swojego życia. Dom na wzgórzu, z którego rozpościerał się cudowny widok , i tak jak całe miasteczko zbudowane wszystko z kamieni. Dosłownie wszystko, bo nawet mostki i ogrodzenia. Miejsce jak ze snów, jak z bajki. Pracowity dzień ale jakże satysfakcjonujący!!!!
I prawdzowy zaszczyt pracować z takimi ludźmi jak np. Magda i Marcin z TYRKA STUDIO ( współpracowali z takimi osobami jak: Mike Tyson czy Monica Bellucci ), którzy wylewali " siódme poty" by wszystko było zapięte na ostatni guzik , byli po prostu niezastąpieni.
Szybko minęło tych kilka dni, dni , które będę pamiętać bardzo, bardzo długo. Dni, gdzie nie tylko pracowaliśmy, ale również bawiliśmy się i odpoczywaliśmy. Zwiedzaliśmy ale był też czas na szczere rozmowy.
Urozmaiceniem był fakt, że uboga o języki musiałam funkcjonować. Nigdy nie zapomnę jak o 1.00 w nocy musiałam wytłumaczyć panu w recepcji, że zatrzasnęłam klucze w pokoju;)
Zapraszam na reklamę oraz relację fotograficzną z mojego pobytu na wyspie a także zachęcam do wyrażania opinii:)

 

HORTEX Matka Natura Wywiady Sok pomarańczowy from Tyrka Studio on Vimeo.

hortexhortex fotografiaFotografia - plenerFotografiafotograf jastrzebiefotograf rybnikPlener - zdjęcia - przygotowaniaPrzygotowania do zdjęciaFotograf z Jastrzębia-zdrojuReportaż fotograficznyZdjęcieReportaż - hortexfotograf jastrzębieZdjęcie, modelkaPomarańcze - fotografiaReportaż zdjęciahortex zdjeciaReportaż hortexReportaż dla firmy hortexZdjęcia RybnikPlan zdjęciowyZ planu zdjęciowego - reportażZdjęcie plenerowe - Hortexhortex zdjęciaReportaż - zdjęciePlener - piękna fotografia - hortexPomarańcze - zdjęcia dla firmy hortexPomarańczeModelka - fotografia rybnikReportaż planu zdjęciowegoZdjęcie produktów firmy hortexFotografia pomarańczyZdjęcia reklamy hortexReportaż reklamowy firmy hortexKolejne zdjęcie produktów hortexKrajobraz - fotografiaZdjęcie krajobrazuNatura fotografiaPrzygotowania do wyprawyFirma Hortex - reportażVW oraz modelkaHortex - ekipaPrzystanek hortex - fotografiaPlan zdjęciowy - reklamaModelka - plan zdjęciowyFotografia modelkiFotografia - fotonataZdjęcie - fotograf z Jastrzębia-ZdrojuZdjęcieZdjęcie z planu reklamowegoZdjęcia dla firmy hortexPlan reklamy, firma hortexFotografia - hortexFotografia dla firmy HortexZdjęcie dla firmy hortexPlan zdjęciowy - dla firmy hortexPrzystań - fotografiaPrzystań - zdjęcieStary młyn - fotografiaZdjęcie zwierząt na przystaniFotografia kwiatówSieci rybackie - zdjęcieŁódź, odpoczynek - fotograf z Jastrzębia-zdrojusamolot, statek - zdjęcieFotografia architekturaZdjęcieBudynkiKrajobraz miasta - fotografia - reportażZdjęcie miastaUliczka - fotografiaKrajobraz przystanifotografiaZdjęcie starego budynkuKot - wypoczynek - fotografiaStary młyn - zdjęcieMiasteczko - zdjęciaWidok budynków - fotograf Jastrzębie-ZdrójMiasto - zdjecieKrajobraz miasteczka - zdjęcie