PRZEDSZKOLNE SZALEŃSTWO W BIAŁY DZIEŃ:)- zapowiedź

Chciałabym się z Wami podzielić czymś niezwykle emocjonującym. Czymś, co naładowało mnie ogromną energią i jedno wiem na pewno- chcę więcej!
Przedszkola w Jastrzębiu- Zdroju i okolicach!!! Przybywam! Wkrótce zawitam do Waszych drzwi proponując fotografie zamiast fotomontaży!

Dzisiejszego- dość niepewnego dnia ( ponieważ od kilku dni straszyli  na necie, że będzie padać )- odbyła się pierwsza tego rodzaju sesja przedszkolna nie tylko dla mnie i dla Folwarku 1760 , który udostępnił nam miejsce, lecz przede wszystkim dla dzieci oraz wychowawców Terapeutycznego Przedszkola Słoneczna Kraina , mieszczącego się przy ulicy Turystycznej w naszym mieście.
Każdy kto był na sesji powie na pewno : urwanie głowy! szaleństwo! było warto!
Niesamowite przeżycie dla wszystkich łącznie ze mną:)

Masa przygotowań i wspaniałę uczucie satysfakcji i spełnienia!

Nie może się obyć bez podziękowań wszystkim , którzy pomogli w realizacji przedsięwzięcia.

Mojej mamie, siostrze, Magdzie L. oraz Pani Dyrektor Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi "Dzwoneczek" za udostępnienie cudownych rekwizytów ( był taki sajgon , że większosci nie zużyliśmy) ,Monice a raczej jej babci jej narzeczonego za pożyczenie dwóch słodkich koźlątek, miłej Pani wychowawczyni za kurę i królika.
Zarządowi , Ewie oraz Panu Januszowi za udostępnienie i nieocenioną pomoc na terenie Folwarku 1760 mieszczącego się w Kończycach Wielkich.
Dziękuję również Kwiaciarni Muscari za bukiecik i wianek dla dziewczynek oraz z góry przepraszam, że wykopałam klimatyczna balię z bratkami sprzed schodów- musiałam:) idealnie się nadała!

Jak wspomniałam w tytule- to tylko zapowiedź, wkrótce zapraszam na wiecej wrażeń!