Natalia dziękujemy za wymarzone zdjęcia i za zastrzyk pozytywnych emocji!Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAMY FOTONATĘ BO WIEMY, ŻE NIKOGO NIE ZAWIEDZIE !!! Zdjęcia są jedyne w swoim rodzaju; oryginalne, niepowtarzalne i pełne emocji. Ukradkiem, w ciszy... łapie chwile i tworzy "małe" arcydzieła.

WERONIKA I RAFAŁ

WOW, od czego tu zacząć?! FOTONATA to po prostu klasa sama w sobie :) jakość zdjęć jest powalająca a ich treść urzeka. Świetny sprzęt w rękach Natalii czyni cuda :) bo jak inaczej można nazwać efekty jej pracy? Każdy jej pstryk jest przemyślany i pachnie jej pasją :)Ale zdjęcia to tylko 50% zadowolenia, bo drugie 50% to sama Natalia :) fantastycznie zakręcona osoba, na ślubie i weselu tak dobrze wpasowuje się w otoczenie, że człowiek w ogóle zapomina, że jest fotografowany. Dzięki temu Natalia potrafi uchwycić chwile nietypowe i niezapomniane. Plener z Natalią to jedna wielka zabawa, którą polecamy każdemu :)Joanna i Jarosław

joanna i jarosław

Natalia Chmielowiec (chociaż powinna się nazywać Haahaahaamielowiec) to kawał porządnej fotografki :) Sprzęt ma konkretny to widać - dwie jędrne .. 5D na przodzie. Co do zdjęć no to albo się je kocha albo trza iść do okulisty:) Polecam bo to nie jest "zwykły" fotograf - to FOTONATOR !!!

Marta i Marcin

Pierwsze fotografie wykone przez Natalię zobaczyłam wiele lat temu na profilu licealnej koleżanki w jej albumie z sesji poślubnej w Tatrach. Zafascynowana bez granic pomysłowością kadrów i jakością zdjęć, a zwłaszcza przepięknymi kolorami, pomyślałam, że jeśli przyjdzie mi wziąć ślub, wybór będzie prosty: FOTONATA. Kiedy nadszedł czas zamążpójścia, tak też się stało. Przyszły mąż zaufał mi w kwestii decyzji o wyborze fotografa. Natalii powierzyliśmy kolejno sesję narzeczeńską, reportaż ślubno-weselny oraz sesję poślubną. Z każdej z nich byliśmy niezwykle zadowoleni. Wysokiej jakości fotoksiążki, które staranie i z pomysłem przygotowała dla nas Natalia (konsultując z nami uprzednio wybór zdjęć), cieszą nie tylko nasze oczy, ale i wszystkich oglądających.Harmonijne relacje na każdym etapie współpracy, profesjonalny sprzęt, a co za tym idzie świetna jakość zdjęć, niezwykłe wyczucie chwili, wysmakowana obróbka, połączone z wyrazistą osobowością samej Natalii i jej niezwykłym poczuciem humoru sprawiły, że dla nas FOTONATA to zdecydowanie więcej niż tylko firma fotograficzna. Dlatego też polecamy ją wszystkim, którzy jeszcze się wahają Emotikon wink

Sylwia i Michał

Od początku planowania uroczystości byliśmy pewni co do tego, że naszym fotografem musi być Natalia. Jej zdjęcia rozróżniają się spośród oferty innych fotografów a zakochaliśmy się w nich oglądając ślubny album znajomych ze studiów. Nie pomyliliśmy się i przekonaliśmy się o tym już na pierwszym spotkaniu, a upewniliśmy się po otrzymaniu zdjęć. Mamy tyle niesamowitych ujęć emocji, wzruszeń, radości i zabawy, jakby Natalia miała dosłownie oczy dookoła głowy! Była wszędzie, aż trudno uwierzyć że pracuje sama. Ma niesamowitego nosa do wychwytywania cennych momentów i łapie świetny kontakt zgośćmi, których nie krępuje obecność obiektywu.Również z sesją po ślubie zdaliśmy się całkowicie na pomysły Natalii a zdjęcia w klimatycznym Bielsku Białej wyszły bardzo naturalnie i romantycznie! Zero sztucznego pozowania, tylko zabawa i kupa śmiechu a efekt rewelacyjny. Te trzy cechy najlepiej opisują Fotonatę: spontaniczność, naturalność i dobra zabawa. Mamy świetną pamiątkę do której często wracamy. Co prawda kosztowało nas to licznik z VW Polo dla Grzesia, ale było warto. ;-)

Marta i Radek

O Natalii można powiedzieć wiele, jednakże żadne słowa nie oddadzą tego, jaką jest osobą.Zdecydowanie można nazwać ją artystką, potwierdzeniem tego są jej niezwykłe fotografie. W moim mniemaniu jest również wspaniałą przyjaciółką i całkiem niezłą terapeutką ;)Jest osobą z niezwykłym poczuciem humoru i swoim optymizmem zaraża otoczenie. Sesja zdjęciowa to prawdziwa przygoda. Lekko nie jest ;) ale zapamiętuje się ją na całe życie. Natalia to perfekcjonistka i dopóki nie ma „idealnego” zdjęcia, nie skończy pracy. Jednakże, jak z jej ust pada magiczne „mam to” w asyście kilku siarczystych słów, już wiadomo, że jest efekt „łał”... Zdjęcia – esencja piękna... jej niezwykłej wyobraźni i pozytywnego szaleństwa... po prostu magiczne...I chce się do Niej wracać...wiele razy :)Natalia is an extraordinary photographer, full of fun ideas and crazy scenarios. Working with her is pure fun and good time is guaranteed. All stress disappears as soon as she walks in. With her laugh and personality , she creates such an amazing atmosphere, that everyone stops stressing out and start having fun, which she captures perfectly on her photos. They are original, spontaneous and professional. You can tell right away that she loves what she does. Natalia flew all the way to Cyprus for our wedding. She was next to us all the time ... in every minute, in every smile, in every look. Her ideas turned into amazing photos and the end result exceeded our expectations. We couldn't choose a better photographer.

Nikita i Mo

O Natalii można powiedzieć wiele, jednakże żadne słowa nie oddadzą tego, jaką jest osobą.Zdecydowanie można nazwać ją artystką, potwierdzeniem tego są jej niezwykłe fotografie. W moim mniemaniu jest również wspaniałą przyjaciółką i całkiem niezłą terapeutką ;)Jest osobą z niezwykłym poczuciem humoru i swoim optymizmem zaraża otoczenie. Sesja zdjęciowa to prawdziwa przygoda. Lekko nie jest ;) ale zapamiętuje się ją na całe życie. Natalia to perfekcjonistka i dopóki nie ma „idealnego” zdjęcia, nie skończy pracy. Jednakże, jak z jej ust pada magiczne „mam to” w asyście kilku siarczystych słów, już wiadomo, że jest efekt „łał”... Zdjęcia – esencja piękna... jej niezwykłej wyobraźni i pozytywnego szaleństwa... po prostu magiczne...I chce się do Niej wracać...wiele razy :)

Maria

Opisać Natę jednym słowem , hmm....bez szans.Wulkan energii który tą energią zaraża wszystkich wokół siebie. Nieprzewidywalna, z tysiącem pomysłów na minutę , zazwyczaj szalonych, ale efekty zawsze zapierają dech w piersiach.Trzy niezapomniane dni w Anglii i Walii podczas naszej sesji plenerowej wspominamy do dziś. Działo się ijak większość , także i my byliśmy zestresowani przed sesja, a to ze źle wyjdę, że niefotogeniczni, ze pozować nie umiem. Ale Nata swoim profesjonalizmem i poczuciem humoru potrafi z każdego wydobyć to co najlepsze ojj tak, z przyjemnością powtórzylibyśmy tą sesje a zdjęcia... marzenie, pamiątka na całe życie i jestem pewna że za dwadzieścia lat nadal będą zachwycać. Tam gdzie ty widzisz pagórek i kilka drzew, Nata widzi potencjał na świetne zdjęcie. Nawet zwykle drzwi czy kamienny płot stają się pięknym tłem gdy właśnie ona ma aparat w ręku.Co możemy powiedzieć?sesji z tak profesjonalnym i pełnym życia fotografem jak Nata życzymy każdemu , z nią nigdy nie można się nudzić i nigdy nie brakuje tematów do rozmowy. Tak, tak, jesteś najbardziej szalona osoba jaka znamy

Iwona i Kamil

Z Natalią poznaliśmy się przy okazji naszego ślubu, pewnie jak większość par. Należy ona do tych ludzi, których lubi się po 5 minutach znajomości a po pól godziny ma się wrażenie ze znacie się od piaskownicy. Tak też było. Cała koleżeńska aura współpracy porządnie doprawiona humorem pozytywnie na nas wpływała. Zdjęcia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Nie tylko zasługą był kunszt Natalii ale właśnie ta atmosfera dzięki której czuliśmy się wyluzowani i otwarliśmy się w zasadzie przed obcą osobą. Nie należy też bagatelizować profesjonalnego podejścia do zlecenia. Natalia wykonała zdjęcia reportażowe z naszego ślubu a także zdjęcia w plenerze. Śmiechu było dużo, ale to co trzeba było zrobić zostało zrobione. O samych zdjęciach ciężko dużo pisać. Wystarczy przejrzeć galerie. Są niezwykle, charakterystyczne i zachwycają. Warto dołożyć każdą złotówkę do takiej pamiątki. Minęło już parę lat od naszego ślubu a nadal wracamy do tych zdjęć z tymi samymi emocjami. Polecam zatem każdemu, kto ma w planach uwiecznić ważną chwilę w swoim życiu. Warto to zadanie powierzyć Natalii.

Ania i Piotr

Współpracowałem z Natalią wielokrotnie. Jest bardzo kreatywną osobą, posiadającą niesamowity zmysł wyczucia chwili. Potrafi oddać magię i uczucia towarzyszące danemu wydarzeniu. Często wracam do jej zdjęć i za każdym razem odkrywam coś nowego. Fotonata to spontaniczny człowiek posiadający niewyczerpane pokłady pozytywnej energii. Przez co współpraca z nią to przyjemność. Mam nadzieję że nasze drogi jeszcze się skrzyżują . Ezdrash

Ezdrash

Natalia Chmielowiec - Fotonata pozytywnie zakręcona, z mnóstwem szalonych pomysłów na sekundę zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Przebywanie w jej towarzystwie to czysta przyjemność, wspólnie tworzone sesje zdjęciowe zamienia w szaloną pełną śmiechu i luzu zabawę,której efekty powalają na kolana. W 100% godna polecenia i na sesje zdjęciowa , i na sesje zarażenia dobrym nastawieniem do życia.

Anna i Maciek

Zdjęcia mówią same za siebie, nawet nie trzeba ich zachwalać! Pełen profesjonalizm! A Pani fotografka to zapewnienie sobie dobrej zabawy, kupy śmiechu oraz niczym nie skrępowanej, luzackiej atmosfery podczas uwieczniania tych najwspanialszych chwil. Czego chcieć więcej?

Monika i Rafał

Natalia Chmielowiec jest fotografem wyjątkowym pod każdym względem. Poznałam ją kilka lat przed naszym ślubem podczas jej wernisażu i właśnie wtedy dotarło do mnie, że jest to człowiek o wyjątkowych umiejętnościach. Nie było zatem dylematu gdy musieliśmy wybrać fotografa, który zrealizuje naszą sesję ślubną. Jednak to co muszę przyznać było największą przyjemnością przy współpracy z Natalią to wyjazd na plener do Pragi. Jeśli miałabym obiektywnie ocenić te szalone 48h to tylko stwierdzenie – to był jeden z najgenialniejszych wyjazdów mojego życia. Efekt tej sesji wisi na moich ścianach do dziś i niezmiennie co dzień powoduje uśmiech na mojej twarzy.

Magda i Bartek